loading 3tgallery
b892ada92d4b645db5fdc77a39082708

لباس عجیب کارولینا کورکووا Karolina Kurkova در مت گالا ۲۰۱۶

۱۳۹۵/۰۲/۲۲

کارولینا کورکووا Karolina Kurkova با لباسی خاص در مراسم مت گالا ۲۰۱۶ شرکت کرده بود. لباسمنحصر به فرد کارولینا توسط برند معروف مارچسا Marchesa  طراحی شده بود. در طراحی این لباس از ۱۵۰ چراغ ال ای دی استفاده شده بود. این لباس منحصر به فرد مورد توجه بسیاری از طراحان لباس قرار گرفت.

این جشن رسما به عنوان یکی از بزرگترین مراسم مد و لباس ،سالانه به نفع موزه ی متروپولیتن در زمینه ی مد و لباس برگزار می شود . همچنین به صورت ویژه ای به عنوان یکی از منحصر به فرد ترین برنامه های اجتماعی در نیویورک و یکی از بزرگترین شب های جمع آوری سرمایه با ۹ میلیون دلار در سال می باشد که در سال ۲۰۱۳ رکورد ۱۲ میلیون دلار را هم زده است .این جشن در زمینه فیلم و موسیقی از سال ۱۹۷۱ برگزار شده است و به مانند دیگر مراسم دنیای مد ، بر روی فرش قرمز برگزار می شود و بهترین ها و بدترین های دنیای مد به تصویر کشیده می شوند .

آنا وینتور سردبیر مجله معروف ووگ که در زمینه ی مد و لباس می باشد در این زمینه و برای جمع آوری این پول در این جشن بسیار فعالیت دارد .هر ساله در این جشن یک زمینه ی خاصی گنجانده شده است وتنها به مد پرداخته نمی شود وبرای تمامی مهمانان دعوت شده شام سرو می گردد .

0f03ad646a5f22fad4efe740b2a388ea