loading 3tgallery
39110300502484102a

لباس عروسی عجیب ناتالی پورتمن

۱۳۹۴/۱۱/۱۲

در حالی که بیشتر ستارگان هالیوود در مکان هایی فوق العاده و با سر و صدای فراوان، مراسم ازدواج خود را برگزار می کنند، این بازیگر ۳۱ ساله در لباس سفید و در مکانی خلوت ازدواج کرد .
ناتالی پورتمن، در بسیاری از مراسم های بزرگی که تاکنون شرکت کرده است، لباس های شبی با مارک رودارتی Rodarte را بر تن داشته است. حال که مهمترین روز زندگی او فرا رسیده است، ازدواج با رقصنده بنیامین میلیپید Benjamin Millepied در کالیفرنیا، او باز هم سراغ همین مارک می رود، که صاحبانش از دوستان بسیار قدیمی او هستند _ دو خواهر با نام های لورا و کیت مولاوی Laura and Kate Mulleavy _ نتیجه آن؟ طراحی محافظه کارانه و قابل درک، که به خوبی با تزئینات تطابق دارد.در حالی که بیشتر ستارگان هالیوود در مکان هایی فوق العاده و با سر و صدای فراوان، مراسم ازدواج خود را برگزار می کنند، این بازیگر ۳۱ ساله در لباس سفید و در مکانی خلوت ازدواج کرد. لباسی ساده و لایه لایه که بازوها و بدن را با تور می پوشاند. تاج گل ساده و سفید، تور، و کفش هایی سفید و تخت، این لباس را بر تن او همراهی می کردند.
این مراسم ۴۵ دقیقه ای در زیر نور مهتاب و لبه پرتگاهی که چشم انداز اقیانوس را داشت، برگزار شد. ناتالی از خانواده ای یهودی است و به همین دلیل با شال گردنی عبادی وارد مراسم شد. داماد نیز به مانند رسم یهودیان، لیوانی را شکست در حالی که میهمانان آرزوی خوشبختی برای عروس و داماد می کردند.
میهمانان این عروسی ۱۰۰ نفر بودند؛ از جمله ایوانکا ثرامبپ Ivanka Trump و ماکولای کالکین Macaulay Culkin ، که به عنوان میهمانان ویژه حضور یافتند و غذاهای گیاهی ویگان برای آنها سرو شد. ناتالی پورتمن، یکی از طرفداران سرسخت رژیم غذایی ویگان بشمار می آید. به جای کیک های معمول عروسی، شیرینی سنتی زادگاه بنیامین میلیپید، یعنی فرانسه به میهمانان داده شد: ماکارونز.
پورتمن در طول سالها، لباس های مختلفی با مارک رودارتی را در مراسم های گوناگون بر تن کرده است. از جمله شبی که او برنده جایزه اسکار سال ۲۰۱۱ شد.